HR SPECIALISTA/SPECIALISTKA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Baví Vás práce s lidmi a domluvíte se anglicky? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost! Pro rozšíření našeho týmu v Brně hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici: HR SPECIALISTA/SPECIALISTKA (25-35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za tvorbu a správu inzerátů
  • Aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • Výběr vhodných uchazečů na zadané pozice
  • Vedení pohovorů s kandidáty
  • Poskytování odborného poradentví v oblasti HR
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • Komunikace s klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Obchodní myšlení, zaměření na výsledky
  • Předchozí zkušenosti s náborem či obchodem
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • Silné komunikační a argumentační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Sick days, firemní akce a vzdělávání
  • Možnost home office
  • Škála firemních benefitů + pružná pracovní doba
  • Přátelský kolektiv
  • Příležitost pro osobní i profesní rozvoj
  • Práci v moderních kancelářích v centru Brna

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.