APLIKAČNÍ SPECIALISTA - SAP FI (58 - 70 000 CZK)

Neaktivní nabídka

58000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi analyticky smýšlející člověk, který respektuje deadline zadaných úkolů? Chceš být součástí týmu se zahraniční klientelou? Pokud ti není cizí SAP a umíš dobře anglicky, pošli svoje CV co nejdřív!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení incidentů a problémů
  • Vyhodnocování standardních změn dle žádosti klientů
  • Spoluúčast na probíhajících projektech
  • Pomoc při přípravě testovacích scénářů
  • Technická podpora
  • Práce v aplikaci SAP

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s aplikací SAP FI min. 1 rok
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Alespoň základní znalost SQL
  • Dobrá znalost Excelu

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • 13. plat, plně hrazené stravenky
  • Možnost home office, sick days
  • 5 týdnů dovolené, flexi pass
  • Příspěvek na penzijní připojištění, investice do vzdělávání/certifikací

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.