KAM - IT/telco Praha

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte obchodního ducha a předchozí praxi v solution selling? Orientujete se v oblasti IT či telco? Jste zaměřeni na výsledek a dáváte do každého projektu své maximum? Pak hledáme právě Vás! Úspěšný český dodavatel komunikačních řešení pro energetický průmysl hledá kolegu na pozici: KAM - IT/telco Praha

Pracovní náplň

  • aktivní rozpoznávání nových obchodních příležitostí
  • budování dobrých vztahů s (převážně) stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nového potenciálu pro zákazníky („solution selling“)
  • odpovědnost za úspěšné dokončení projektu
  • kooperace s ostatními odděleními společnosti v rámci realizace projektu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz – aktivní řidič
  • schopnost vytipovat nové obchodní příležitosti u zákazníka
  • znalost v oblastech: IT, telco nebo systémová integrace
  • orientaci na výsledek, analytické myšlení, obchodní duch
  • angličtina / ruština velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • služební automobil
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup možný: IHNED/dohodou
  • místo výkonu práce: Praha 10