INŽENÝR KVALITY S AJ/NJ

mzdové ohodnocení

Rokycany

Máte zkušenosti v oblasti kvality? Hovoříte anglicky nebo německy? Máte zkušenosti s audity? Orientujete se v ISO normách? Tak nečekejte a zašlete mi Váš životopis! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí sídlící na Rokycansku hledá nové kandidáty na pozici: INŽENÝR KVALITY S AJ/NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zabezpečení zákaznické kvality
  • Zjišťování požadavků zákazníka
  • Účast na zavádění nových projektů do výroby
  • Kompletní řešení reklamací a provádění auditů
  • Tvorba příslušné dokumentace (FMEA, PLP, APQP, Process flow chart,…)
  • Řešení kvality s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ ideálně technického směru
  • Praxi v kvalitě
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Zkušenosti s nástroji kvality (8D reporty, FMEA,…)
  • Povědomí o systému managementu kvality (ISO/TS16949, VDA 6.3)
  • ŘP skupiny B a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci v oblasti kvality
  • Finanční bonus v rámci ročních odměn
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné tarify

  • Místo výkonu práce: Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.