VEDOUCÍ TÝMU - ELEKTROMONTÁŽE

Neaktivní nabídka

33000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte elektrotechnické vzdělání, platnou vyhlášku 50 sb. § 7 a zkušenosti v oblasti měření a regulace? Jste vůdčí osobnost s velmi dobrými organizačními schopnostmi? Nebojíte se odpovědnosti za přidělené kvalifikované pracovníky? Chcete být důležitou postavou u zajímavých projektů? Zašlete nám Váš životopis! Moderní Česká společnost, působící v okrese Pardubice, hledá do svých řad kandidáta na pozici: VEDOUCÍ TÝMU - ELEKTROMONTÁŽE

Pracovní náplň

  • Vedení týmu elektromontérů
  • Organizace montážních prací
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem
  • Odpovědnost za včasné a kvalitní splnění zakázky

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Orientaci v oblasti měření a regulace
  • Platnou vyhlášku 50sb. §7
  • Organizační a vůdčí schopnosti

Co nabízíme?

  • Placené volno mezi svátky
  • Služební automobil i k soukromému užití
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v okrese Pardubice