TECHNICKÝ INŽENÝR S AJ

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Jste kovaný strojař? Umíte řešit problémy ve výrobě a rád zlepšujete a zefektivňujete zavedené postupy? Troufáte si na každodenní komunikaci v angličtině? Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNICKÝ INŽENÝR S AJ (50-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řešení problémů a vad v rámci kovovýroby
  • zavádění nových projektů a převod do sériové výroby
  • úzká kooperace a komunikace s oddělením nástrojárny v ČR i v zahraničí
  • spolupráce na projektech zaměřených na zlepšování postupů a procesů ve výrobě
  • zpracovávání administrativy a pravidelné reportování nadřízenému

Co požadujeme?

  • strojírenské vzdělání (SŠ/VŠ)
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenost ze strojírenství (oblast kovů)
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • dobré komunikační dovednosti, technický background

Co nabízíme?

  • vysokou možnost seberealizace
  • možný kariérní posun a vývoj
  • možnost cestování do zahraničí
  • příspěvek na dojíždění do firmy
  • školení a další profesní rozvoj
  • zajímavé finanční odměny

  • místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.