SALES DIRECTOR – ANIMAL NUTRITION

Neaktivní nabídka

60000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte zkušenosti s vedením týmu a obchod je Váš denní chleba? Vystudoval jste výživu zvířat nebo v této oblasti pracujete? Je Vám zemědělství blízké? Pokud ano, neváhejte nám zaslat Váš životopis! SALES DIRECTOR – ANIMAL NUTRITION (od 70 000 Kč )

Pracovní náplň

  • Strategické řízení a vedení týmu
  • Budování dlouhodobých a na profesionalitě založených vztahů s klienty
  • Prodejní a koordinační aktivity distributorů v ČR a SR
  • Návrh a nastavování prodejních kanálů
  • Analýza prodejních a finančních ukazatelů
  • Vyhodnocování prodejních aktivit
  • Spolupráce na vývoji produktů
  • Motivace a hodnocení zaměstnanců v obchodním oddělení
  • Organizování a koordinování činnosti podřízených
  • Reprezentování společnosti na veletrzích, výstavách

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání nejlépe v zemědělském nebo veterinárním oboru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti v roli strategického manažera
  • Praxi s řízením lidí a vedení obchodního týmu
  • Prokazatelné zkušenosti z prodeje či poradenství v mezinárodním prostředí výhodou
  • Orientaci a znalosti v oblasti výživy zvířat výhodou
  • Pozitivní vztah k zemědělství nutný

Co nabízíme?

  • Získávání špičkového know-how v oblasti výživy zvířat
  • Služební automobil i k soukromého užití
  • Roční bonus
  • Notebook, Mobilní telefon
  • Stravenky nebo dotované stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko