TESTER/KA ELEKTRONIKY A MOBILNÍCH APLIKACÍ (25-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!

Pracovní náplň

  • Testování elektroniky a různých mobilních aplikací v oblasti automotive
  • Možnost testování i v provozu
  • Cestování v rámci EU
  • Reporting nalezených chyb

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ, nejlépe technického směru
  • Středně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B - pouze aktivní řidiče
  • Zkušenosti s diagnostikou a kódováním SW v automobilu
  • Znalost základních příkazů SQL
  • Základní znalost systému Android, iOS a Windows
  • Orientaci v automobilové elektronice
  • Znalost principů komunikace CAN bus sběrnic výhodou
  • Zkušenosti s manuálním testováním SW velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácenou a flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Příspěvky na stravování, penzijní pojištění..
  • Systém Cafeterie
  • Výhodné pořízení vozu Škoda Auto
  • Možnost home office
  • Zprostředkování Multisport karty
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav/Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.