STROJNÍ KONSTRUKTÉR - JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Jste absolventem vysoké školy a jste technicky orientovaný? Máte zkušenosti s konstrukčním programem CATIA a hledáte první zaměstnání po studijním maratonu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní tuzemská společnost zabývající se konstrukcí a montáží strojů hledá kolegu na pozici: STROJNÍ KONSTRUKTÉR - JUNIOR (25 - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce jednoúčelových strojů
  • Zpracování technické dokumentace
  • Tvorba 2D a 3D dokumentace pro klienty z automobilového prostředí
  • Práce v konstrukčním programu CATIA

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání - strojní zaměření
  • Zkušenosti s konstrukčním programem CATIA
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost, spolehlivost a týmového ducha

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stabilního zaměstnavatele s tradicí
  • 20 dnů dovolené
  • Místo výkonu: Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!