KONSTRUKTÉR STROJŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Jste technicky vzdělaný a máte za sebou praxi z pozice konstruktéra? Jednoúčelové stroje či vstřikovací formy Vám jsou blízké? Hledáte změnu a prostředí se stabilním zázemím? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Prosperující společnost zaměřené na projekty pro automobilové společnosti hledá kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR STROJŮ (45 - 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce jednoúčelových strojů a přípravků
  • Zpracování 2D a 3D dokumentace
  • Práce v konstrukčním programu CATIA
  • Spolupráce se společnostmi z automobilového prostředí

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání
  • Prokazatelnou praxi s konstrukcí strojů
  • Angličtinu/němčinu na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi s konstrukčním programem CATIA
  • Spolehlivost, představivost a ochotu práce v týmu

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Stabilní zázemí v české společnosti
  • Místo výkonu: okolí Turnova