SERVISNÍ TECHNIK - ROZVADĚČE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Jste technicky zdatný, flexibilní a rád cestujete? Máte znalosti v oblasti rozvaděčů? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 a chcete si najít stabilní zaměstnání na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - ROZVADĚČE (30 - 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění servisu, údržby a opravy rozvaděčů
  • Instalace strojů a technické poradenství
  • Diagnostika stavu zařízení u zákazníků
  • Komunikace s kolegy v servisním týmu
  • Řádné zaškolení
  • Časté cestování na území ČR

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • Organizační schopnosti a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Automobil a notebook (i k soukromým účelům)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: ČR