ÚČETNÍ – SVITAVSKO

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Máte středoškolské, případně vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření a zkušenosti s pozicí finanční účetní, ideálně z výrobní společnosti? Chcete mít možnost podílet se na zlepšování ekonomického oddělení u moderní mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící na Svitavsku, hledá do svých řad kandidáta/ku na pozici ÚČETNÍ.

Pracovní náplň

  • Účtování majetku a složitějších účetních případů
  • Provádění kontrol ve spolupráci s hlavní účetní
  • Úzká spolupráce s vedoucím ekonomického oddělení
  • Kontrola daňových dokladů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti finančního účetnictví ve výrobní společnosti
  • Velmi dobrou znalost účetních a daňových předpisů
  • Analytické schopnosti, pečlivost a schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Čtvrtletní bonusy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je na Svitavsku