LEAN SPECIALIST

Neaktivní nabídka

34000 - 38000 Kč

Jste technicky vzdělaný a v nástrojích štíhlé výroby se orientujete? Máte zkušenosti s jejich aplikací a máte za sebou praxi ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky či německy a hledáte změnu prostředí? Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Prosperující mezinárodní společnost přijme do svého týmu kolegu na pozici: LEAN SPECIALIST (34.000 – 38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace procesu neustálého zlepšování
  • Hledání řešení pro zefektivnění výroby
  • Spolupráce na plánování a optimalizaci zdrojů
  • Ověřování účinnosti nápravných opatření
  • Školení kolegů v rámci neustálého zlepšování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Komunikativní znalost angličtiny/němčiny
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost nástrojů štíhlé výroby
  • Schopnost motivovat pracovníky

Co nabízíme?

  • Zázemí silného mezinárodního koncernu
  • Příspěvek na stravování
  • Prostor pro osobní i profesní růst
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu: okolí Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!