OBCHODNÍK SE STROJNÍ TECHNIKOU - ČR+SR

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte prokazatelné výsledky na poli obchodu ve strojírenství? Umíte komunikovat s významnými zákazníky? Pokud chcete pracovat pro společnost patřící ve svém oboru mezi světovou špičku a podílet se na jejím úspěchu, pošlete svůj životopis a zařaďte se do výběrového řízení na pozici: OBCHODNÍK SE STROJNÍ TECHNIKOU - ČR+SR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o svěřené portfolio klientů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • samostatné vedení obchodních případů
  • prodej strojní techniky a servisu
  • tvorba nabídek, vyjednávání
  • analýzy trhu a konkurence
  • reporting vedení společnosti, komunikace s Německem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství výhodou)
  • prokazatelné obchodní výsledky
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (NJ velkou výhodou)
  • přehled v oblasti strojní techniky
  • kontakty ve strojírenství
  • řidičský úprůkaz sk. B a ochotu cestovat
  • schopnost argumentace a asertivitu
  • samostatnou a aktivní osobnost

Co nabízíme?

  • výborné finanční ohodnocení včetně bonusů
  • automobil k soukromým účelům
  • příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí
  • stravenky
  • možnost občasného home office
  • místo výkonu práce: služební cesty po regionu ČR + SR, kancelářské zázemí Brno Modřice