SENIOR OBCHODNÍ MANAŽER BRNO - POLYGRAFIE

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste obchodník tělem i duší, který zodpovědně a proaktivně přistupuje k práci? Máte praxi v polygrafii a vyznáte se i v moderních tiskových technologiích? Jste sólista, ale baví Vás i práce v kolektivu? Pak je nabídka vhodná právě pro Vás! Mezinárodní společnost zabývající se tiskovými řešeními hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: SENIOR OBCHODNÍ MANAŽER BRNO - POLYGRAFIE ( od 40000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • KAM/akvizice
  • vedení pravidelných obchodních jednání
  • realizace nastavených cílů
  • účast na veletrzích, zahraniční cesty cca 2 x do roku
  • poradentská činnost pro zákazníky
  • cestování v rámci regionu Jižní Moravy

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ideálně polygrafického zaměření
  • praxi v polygrafickém průmyslu - nutností
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • řidičský průkaz, sk. B
  • člověka s výbornými vyjednávacími schopnosti

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti a přátelský kolektiv
  • dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • sickdays
  • odborné vzdělávání
  • firemní automobil pro soukromé účely
  • notebook, mobil
  • provize z prodeje
  • místo výkonu práce: Brno
  • region: Jižní Morava