JUNIOR OBCHODNÍK - POLYGRAFICKÝ PRŮMYSL

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Jste samostatný a zodpovědný typ člověka? Pojem polygrafie Vám není cizí? Chcete pečovat o region Jižní Moravy? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni na pracovní pozici: JUNIOR OBCHODNÍK - POLYGRAFICKÝ PRŮMYSL (od 27000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Díváte se po pozici obchodníka? Super volba! Můžete si řídit svůj čas a ovlivnit výši svého výdělku!

Pracovní náplň

  • péče o přidělený region
  • vedení obchodních jednání
  • oslovování vhodných zákazníků a následná analýza jejich potřeb
  • posyktování odborných konzultací zákazníkům
  • uzavírání obchodních smluv

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v polygrafii - podmínkou
  • zkušenost na obchodní pozici
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • ochotu cestovat v rámci svěreného regionu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • 23 dní dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • provizní systém
  • firemní automobil k soukromým účelům
  • notebook
  • mobil
  • místo výkonu práce: Brno
  • region: Jižní Morava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.