PERSONALISTKA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máte zkušenosti s personalistikou ve výrobní společnosti? Chcete zužitkovat svůj proaktivní přístup a znalost angličtiny? Pak neváhejte, čekáme na Vás! Výrobní strojírenská společnost se sídlem v Brně hledá pro svůj růst šikovnou PERSONALISTKU

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • Nábor pracovníků
  • Vedení složek stávajícíh zaměstnanců
  • Zajišťování pracovních pomůcek a kontrola jejich použvání
  • Plánování školení pro zaměstnace
  • Zařizování zahraničních pracovních cest

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru nebo řízení lidských zdrojů
  • Praxi na obdobné pozici alespoń 2 roky
  • Anglický jazyk - každodenní komunikace se zahraničím
  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivou, organizačně schopnou osobnost
  • Loajalitu k zaměstnavateli

Co nabízíme?

  • Práci v nových moderních kancelářich
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu
  • Dotované stravování
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce - Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.