KONSTRUKTÉR JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáš práci po škole, ale nechceš se nudit v sériové výrobě? Baví tě vymýšlet nové vychytávky a vylepšováky? Jsi zapálený do tvorby 3D výkresů? Pojď se s námi podílet na zajímavých projektech! Právě teď hledáme posilu do týmu na pozici KONSTRUKTÉRA JUNIORA.

Pracovní náplň

  • Návrhy technickém řešení projektu
  • Tvorba 3D výkresové dokumentace
  • Aktualizace technické dokumentace
  • Spolupráce na nových i stávajících projektech
  • Kontrola dodržování technických parametrů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně strojírenství
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Anglický jazyk na mírně komunikativní úrovni
  • Znalost práce s 3D CAD programy
  • Orientace v technických parametrech výkresové dokumentace

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Přátelskou a pohodovou atmosféru
  • Možnost seberealizace v zakázkové výrobě
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění

    Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří