CAD DESIGNER

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máš po střední průmyslovce a hledáš svou první práci? Baví Tě 3D modelování? Chceš se naučit něčemu novému a nastartovat svoji kariéru? Přidej se do našeho týmu a začni svou kariéru jako CAD DESIGNÉR.

Pracovní náplň

  • Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace
  • Úprava stávající dokumentace dle požadavků zákazníka
  • Zapracování změn do výkresové dokumentace
  • Návrhy technických řešení a inovací produktu
  • Spolupráce s ostatními členy CAD týmu v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalost tvorby 3D výkresů
  • Zkušenosti s programem Solidworks výhodou
  • Praxe není potřeba, ale chuť učit se novým věcem ano

Co nabízíme?

  • Zajímavou nejednotvárnou práci na zakázkách
  • Pohodu a klid v neautomotive průmyslu
  • Příspěvky na stravenky a penzijní připojištění
  • Zaměstnanecký referral program
  • Ideální podmínky na nastartování kariéry

    Lokalita: Klášterec nad Ohří

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.