ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví Vás účetnictví? Umíte účtovat i v mezinárodních vodách? Víte, co znamená IFRS? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně využívat? Láká Vás menší společnost a mladý kolektiv? Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí Pardubicích, hledá do svých řad posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za účetnictví pobočky v zahraničí
  • Zpracování přijatých faktur
  • Zaúčtování mezd
  • Kompletní uzávěrky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Alespoň písemnou znalost angličtiny
  • Praxi v účetnictví – min. 3 roky
  • Orientaci v českých i mezinárodních standardech
  • Pečlivost, zodpovědnost, aktivní a týmový přístup

Co nabízíme?

  • Více než 5 týdnů dovolené
  • Roční prémie
  • Firemní akce
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Pardubice