FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ – PARDUBICE

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti s účtováním dle českých i mezinárodních standardů? Píšete anglicky a chcete jazyk více využívat? Hledáte menší firmu a mladý kolektiv? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v okrese Pardubice, hledá do svých řad posilu na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ – PARDUBICE

Pracovní náplň

  • Účtování účetní knihy sesterské společnosti v zahraničí
  • Měsíční a roční závěrky
  • Vedení i českého účetnictví
  • Zpracování přijatých faktur, cestovních výdajů a karetních transakcí
  • Zaúčtování mezd

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém směru
  • Praxi na pozici finanční účetní, min. 3 roky
  • Orientaci v české i IFRS legislativě
  • Komunikativní znalost angličtiny - alespoň písemně
  • Samostatnost, pečlivost, pracovitost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • Firemní akce
  • Možnost práce z domu
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Pardubice