VEDOUCÍ SERVISU - SANITÁRNÍ ZAŘÍZENÍ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte novou práci na vedoucí pozici? Máte zkušenosti s vedením lidí a víte, co obnáší práce v oblasti sanitární karamiky? Chcete se dále rozvíjet a pracovat pro stabilní mezinárodní společnost? Pokud jsou Vaše odpovědi „ano“, pak neváhejte ještě dnes! Významná mezinárodní společnost hledá kandidáty na pozici: VEDOUCÍ SERVISU

Pracovní náplň

  • Organizace a zodpovědnost za aktivity týkající se fungování servisu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Řešení reklamací, zajišťování náhradních dílů
  • Návrh cenových nabídek za dané služby
  • Evidence servisních zásahů a správa reklamačeního řádu
  • Spolupráce s projektovým oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • Prokazatelnou praxi v oblasti sanitárního zařízení
  • Tah na branku
  • Komunikativní a systamatickou osobnost
  • Znalost angličtiny výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Práce pro silnou a stabilní společnost
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Smart phone, notebook
  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha a okolí