VEDOUCÍ VÝROBY / STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte praxi v oblasti strojírenské výroby a disponujete zkušenostmi s vedením lidí? Jste technicky zdatný, umíte komunikovat a dokážete stanovovat priority? Pokud ano, pak je zde příležitost právě pro Vás! Perspektivní strojírenská společnost v současnosti obsazuje pozici: VEDOUCÍ VÝROBY / STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • řízení výroby, zaváděných nových technologií a výrobních procesů
  • plnění hlavních ukazatelů výrobních cílů
  • efektivní provádění nápravných a preventivních opatření
  • řízení souvisejících projektů ve výrobním oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na stejné či obdobné pozici alespoň 3 roky
  • prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
  • schopnost čtení technické a výkresové dokumentace
  • samostatné systémové myšlení

Co nabízíme?

  • práci v moderním pracovním prostředí
  • práci v rámci jednosměnného provozu
  • příspěvky na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost nástupu: IHNED

  • místo výkonu práce: okres Ostrava-město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.