SPECIALISTA VSTUPNÍ KVALITY

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Mezinárodní firma působící v automobilovém průmyslu hledá nového člena do oddělení kvality. Umíte německy na komunikativní úrovni? Vyznáte se v technických výkresech? Tak zašlete svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za procesy a dohled nad dodržováním požadavků systému vstupní kvality
  • tvoření vstupních plánu v ERP systému kvality
  • hodnocení protokolů
  • komunikace s dodavateli
  • správa blokačního skladu

Co požadujeme?

  • Střední školu nejlépe technického směru
  • praxi na obdobné pozici automotive společnosti výhodou
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • orientaci v normách ISO TS 1694 a ISO 14001
  • znalost NJ na komunikativní úrovni, AJ výhodu
  • systematičnost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení včetně 13. platu
  • možnost dalšího růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

  • lokalita: Teplice