KONTROLOR VSTUPNÍ KVALITY S NJ

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáme kolegu do týmu, který má zkušenosti ideálně z automobilového průmyslu. Orientuje se v oblasti vstupní kontroly a nemá problém s komunikací v německém jazyce. Jste to právě vy? Pošlete nám svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vstupní kontrola materiálu podle kontrolních postupů
  • spolupráce na vzorkování
  • podpůrná komunikace s dodavateli
  • vedení příslušné dokumentace vč. archivace
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • zpracování reportů

Co požadujeme?

  • SŠ ideálně technického směru
  • orientaci v technických výkresech
  • znalost oblasti vstupní kontroly a příslušných postupů
  • praxi v automotive výhodou
  • znalost materiálů a práce s měřidly výhodou
  • německý, popř. anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • základní orientaci v IATF 16949, ISO 9001, VDA 2

Co nabízíme?

  • možnost dalšího kariérního růstu
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování

  • místo pracoviště okr. Teplice