Asistent/asistentka projektového manažera

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte dobré organizační schopnosti a umíte si plánovat práci bez toho, aby vás někdo hlídal? Zvládáte práci v MS Office a angličtina vám není cizí? Jste energický člověk a dokážete přesvědčivě argumentovat i s úsměvem na tváři? Pak se přidejte do našeho týmu a staňte se pravou rukou projektového manažera v úspěšné mezinárodní hi-tech společnosti.

Pracovní náplň

  • Administrativní a organizační podpora projektového manažera
  • Tvorba prezentací, příprava a zpracování podkladů
  • Vedení diáře, organizování schůzek, sjednávání a sledování termínů
  • Organizace služebních cest, konferencí, booking letenek a hotelů
  • Plnění ad hoc úkolů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenost na pozici asistentky v back-office nebo v projektovém managementu velkou výhodou
  • Anglický jazyk na dobré úrovni-denní komunikace jak s kolegy, tak obchodními partnery
  • Pokročilá práce s MS Word, MS Excel a MS PowerPoint
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost, umět si stanovit priority
  • Ochotu cestovat na případné pracovní cesty rámci Evropy

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti

  • Příspěvky na sportovní a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Práce v centru Brna

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.