ŠANCE PRO ABSOLVENTA – VŠE S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste absolventem vysoké školy ekonomické? Chcete svoji kariéru zahájit na pozici účetní v mezinárodní výrobní firmě? Mluvíte anglicky nebo německy a chcete jazyk využívat? Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní společnost sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: ŠANCE PRO ABSOLVENTA – VŠE S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Účtování přijatých faktur, cestovních příkazů, pojištění…
  • Kontrola dokladů a jejich archivace a dokumentace
  • Spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
  • Spolupráce s dalšími odděleními firmy – personální, nákup…

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na ekonomiku a finance
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Dobrou znalost balíčku MS Office – Word, Excel
  • Pečlivost, snahu, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Přes 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Prémie a bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí