KONSTRUKTÉR s NĚMČINOU

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máš technické vzdělání, domluvíš se německy a chceš rozšiřovat své zkušenosti jako konstruktér? Hledáme nového kolegu, protože díky neustálé novým zakázkám se náš tým potřebuje rozrůst!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Hledáte pozici konstruktéra? Výborná volba, můžete se podílet na vývoji skvělých produktů.

Pracovní náplň

  • Konstrukce přípravků a zařízení v zakázkové výrobě
  • Tvorba a úprava modelů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Komunikace s vývojovým centrem v zahraničí, ale i přímo ve výrobním provozu s kolegy

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání - SŠ nebo VŠ ideálně strojního směru
  • Alespoň částečnou praxi na obdobné pozici
  • Německý jazyk - základy
  • Znalost AutoCAD nebo Inventor je plus
  • Zájem o oblast konstrukce

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu NEURČITOU
  • PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDĚNÍ až 5.400 Kč!
  • Příspěvek na kulturu a sport
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a stravenky
  • Možnost nástupu ihned

  • Lokalita: cca 30 min. od Plzně - směr západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.