HLAVNÍ ÚČETNÍ S IFRS (až 70.000,-)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Máte bohatou účetní praxi, zkušenosti z kompletním zpracováním účetnictví dle mezinárodních standardů, výbornou znalost metodiky práce a pokročilou angličtinu? Pokud hledáte uplatnění na Mostecku nebo bydlíte v Praze a jste ochotná/ý 3x týdně na Mostecko dojíždět, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Významná výrobní a obchodní společnost, hledá vhodného kandidáta(ku) na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ S IFRS (až 70.000,-)

Pracovní náplň

  • Kompletní zpracování účetnictví dle IFRS a CAS
  • Zodpovědnost za metodiku účetního oddělení
  • Zajištění správnosti účetních postupů, implementace metodických změn
  • Příprava účetní uzávěrky
  • Zpracování daňových přiznání (DPPO, DPH, daň z nemovitostí, silniční daň apod.)
  • Reporting
  • Vedení týmu
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Praxe se zpracováním komletního účetnictví
  • Výborná znalost IFRS i CAS
  • Přehled o daních
  • Plynulá znalost AJ
  • MS Office, SAP velkou výhodou
  • Organizační a komunikativní schopnosti, zodpovědnost, proaktivita

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávání
  • Balíček dalších benefitů

  • Místo výkonu: Mostecko; pro kandidáty z Prahy nabízíme možnost na Mostecko 3x v týdnu dojížtět (zbytek práce na pobočce v Praze)