SERVISNÍ TECHNIK

35000 - 45000 Kč

Pokud Vás baví práce v oblasti elektro, umíte si poradit i s mechanickou závadou a jste rád pánem svého času. Pošlete životopis a ucházejte se o místo na pozici: SERVISNÍ TECHNIK

Vybrali jste si prestižního zaměstnavatele s nejmodernějšími přístroji a lidským přístupem.

Pracovní náplň

  • Servisní činnost na poloautomatických a automatických strojích
  • Samostatná práce u zákazníka s výjezdem z domu
  • Technická podpora pro zákazníky na telefonu
  • Záruční a pozáruční servis

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Schopnost číst a orientovat se v elektro dokumentaci
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • Zodpovědnost, samostatnost, zručnost
  • Znalost PLC systému, diagnostiky - výhodou

Co nabízíme?

  • Zaměstnání na HPP
  • Samostatná práce dle předem stanoveného harmonogramu
  • Pevná pracovní doba
  • Placené přesčasy
  • Služební vůz i pro soukromé účely

  • Místo výkonu práce: Praha, České Budějovice Plzeň a okolí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.