MZDOVÁ ÚČETNÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte praxi ve mzdovém účetnictví? Baví Vás čísla, mzdy a komunikace s úřady? Umíte pracovat s počítačem a hledáte práci v mezinárodní výrobní firmě? Ovládáte současnou legislativu a předpisy? Jste to vy, koho hledáme na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za pracování kompletní mzdové agendy
  • Komunikace s příslušnými úřady
  • Účtování daní z příjmu
  • Rozbory mezd

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici mzdové účetní alespoň 2 roky
  • Dobrou znalost programů balíčku MS Office
  • Znalost Zákoníku práce
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Více než 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na sport nebo kulturu
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí