VEDOUCÍ INŽENÝRSKÝCH SLUŽEB

Neaktivní nabídka

60000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Závod AGC Kryry je závodem AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group, která je součástí celosvětového koncernu AGC Group a je lokalizován 80 km severozápadně od hlavního města Prahy a 50 km východně od Karlových Varů. Závod Kryry vyrábí zrcadla a lakovaná skla. Jeho prioritním záměrem není jen zvyšování objemu výroby, ale především udržení vysokého standardu kvality produktů a nabízených služeb. Závod AGC Kryry, Tovární 627, 439 81 Kryry hledá kandidáta/kandidátku na pracovní pozici VEDOUCÍ INŽENÝRSKÝCH SLUŽEB Místo výkonu práce: Kryry – závod Kryry, útvar inženýrských služeb, místo je v přímé podřízenosti ředitelky závodu.

Pracovní náplň

  • řízení procesů a týmu údržby
  • zabezpečení provozuschopnosti a zlepšování výkonnosti výrobních zařízení závodu Kryry a závodu Processing Kryry
  • zajištění opravy a investic do technického zařízení v rámci technického rozvoje obou závodů
  • řízení investic a dohlížení nad jejich realizací
  • plánování energetických potřeby závodů
  • motivace a vedení týmu spolupracovníků spolupráce s ostatními útvary obou závodů

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru, 2-3 roky praxe ve výrobním závodě výhodou
  • všeobecný technický přehled
  • orientace v problematice strojní údržby
  • základní přehled v oblasti ISM
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost dalších jazyků výhodou
  • znalost MS Office
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • aktivní přístup a ochota učit se novým věcem
  • znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • mzda: 60.000 – 65.000,- Kč dle zkušeností a praxe jednotlivého uchazeče
  • výplatu 13. a 14. platu garantovaná dle Kolektivní smlouvy (min. výše garantovaná dle Kolektivní smlouvy činí 70% průměrného měsíčního výdělku, v posledních pěti letech byla vyplácena výše od 90% do 107%)
  • nárok na finanční bonus na základě ročního hodnocení (cca 1měsíční plat, ale i výše)
  • služební automobil i pro soukromé využití
  • služební telefon s nabídkou paušálu 100,-Kč vč. DPH měsíčně pro soukromá volání, data a SMS po celé ČR
  • 1 týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce, + 3 „Sick days“

    Požadovaný nástup: co nejdříve/dle dohody

    Kontaktní osoba: Lenka Kopačková, Tovární 627, 439 81 Kryry, tel.: 415 235 512
    e-mail: lenka.kopackova@eu.agc.com
    www.agc-eu.com, www.Yourglass.com

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Věra Fialová
Office Manager

+420775787075
fialova@acjobs.cz
Skype