STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte SŠ strojírenského oboru a vyznáte se dobře v technologii třískového obrábění? Baví vás zavádět prototypy do výroby a dokážete na ně vypracovat normy a postupy? Pak jste ten správný člověk! Mezinárodní firma hledá kolegu na pozici: STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba a oprtimalizace technologických procesů
  • zavádění prototypů do výroby
  • tvorba norem na stroje a linky
  • zodpovědnost za příslušné dokumenty

Co požadujeme?

  • SŠ strojírenský obor
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství výhodou
  • znalost technologických postupů a procesů
  • orientaci v technické dokumentaci
  • ochotu sebevzdělávat a zlepšovat výrobní procesy

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • dovolenou 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy a školení
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: Třebíč

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.