CNC PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Máte strojírenské vzdělání a umíte programovat CNC stroje? Chcete patřit do týmu společnosti s dlouholetou tradicí a využívat spoustu zajímavých benefitů co firma nabízí? Pak nám zašlete váš životopis! Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: CNC PROGRAMÁTOR (27 - 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba programů pro CNC a NC
  • ověření programu a případná optimalizace
  • komplexní technologická příprava dílů určených pro obrábění na CNC strojích
  • spolupráce na zvyšování kvalifikace obsluhy CNC strojů

Co požadujeme?

  • SŠ obor strojírenství
  • zkušenost s třískovým obráběním
  • znalost technologických procesů a postupů
  • orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sport/kulturu

  • Místo výkonu práce: Třebíč