ASISTENTKA VE VÝROBNÍ FIRMĚ - BRNO MODŘICE

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi zodpovědná, organizačně schopná osoba a dobře ovládáš anglický jazyk? Máš zkušenosti s back office, reprezentativní vystupování a proaktivita je tvojí předností? Pak jsi to právě TY, koho hledáme! Nadnárodní strojírenská společnost přijme šikovnou osobu na pozici: ASISTENTKA VE VÝROBNÍ FIRMĚ - BRNO MODŘICE (25-30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Administrativní a organizační podpora společnosti
  • Příprava podkladů pro fakturaci, účetní závěrky
  • Komunikace s centrálou v zahraničí
  • Zajišťování kancelářských potřeb
  • Evidence a správa firemní dokumentace
  • Organizace firemních akcí

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Základní znalost účetnictví - výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Různorodou práci v nadnárodní společnosti
  • Roční finanční odměny
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: CT Park Modřice