INŽENÝR PRO PŘÍPRAVU INŽENÝRSKÝCH STAVEB

Neaktivní nabídka

26000 - 35000 Kč

Baví Vás komunikace s dodavateli, vytváření cenových nabídek, rozpočtů, kalkulací a celkový dohled nad danou zakázkou? Neváhejte a chopte se této pracovní příležitosti! Začněte pracovat jako INŽENÝR PRO PŘÍPRAVU INŽENÝRSKÝCH STAVEB!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava a vytváření cenových nabídek
  • Příprava podkladů pro nabídky do veřejných zakázek
  • Sestavování kalkulací (materiál, výkony atd.)
  • Vyhodnocování poptávek a jejich zpracování
  • Kontrolování a posuzování projektových dokumentací
  • Komunikace s investory, dodavateli, stavbyvedoucími

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • Povědomí o tvoření kalkulací pro inženýrské, dopravní nebo vodohospodářské stavby
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vhodné i pro absolventy

Co nabízíme?

  • Možnost pracovního uplatnění v české stavební společnosti
  • Absolventům umožníme získání pracovní zkušenosti
  • Zázemí stabilní firmy, příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.