REGIONAL SALES MANAGER - VÝCHODNÍ EVROPA

Jste flexibilní typ člověka, který je milovníkem cestování? Vystudoval/a jste VŠ technického zaměření? Máte praxi na obdobné pozici? Vedení obchodních jednání v angličtině je pro Vás hračka? Máte znalosti v oblasti elektromechanických komponentů? Rádi cestujete? Pak pošlete životopis! Mezinárodní společnot zabývající se výrobou elektromechanických komponentů hledá nový přírustek do svého týmu a to na pozici: REGIONAL SALES MANAGER - VÝCHODNÍ EVROPA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za navýšení prodeje ve svěřeném regionu
  • odpovědnost za vedení 2 kolegů
  • zodpovědnost za plnění stanovených cílů
  • uzavírání smluv se zákazníky a cenové vyjednávání
  • vedení obchodních jednání v anglickém jazyce na denní bázi
  • časté cestování

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • znalost elektromechanických komponentů
  • pokročilou znalost anglického jazyka, další jazyky velkou výhodou
  • praxi v prodeji min. 2 roky
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • příjemné prostředí mezinárodní výrobní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • sickdays
  • firemní automobil i k soukromým účelům
  • notebook, mobil
  • místo výkonu práce: ČR - Uherské Hradiště nebo Lanškroun, Polsko
  • svěřený region: východní Evropa