COUNTRY MANAGER - ELEKTROKOMPONENTY

Jste rozený obchodník s tahem na branku? Disponujete výbornými vyjednávacími schopnosmi? Angličtinu máte v malíku a nevadí Vám v ní vést obchodní jednání? Máte praxi na obdobné pozici? Vítáte časté cestování a v autě jste jako ryba ve vodě? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Zahraniční výrobní společnost hledá novou posilu do týmu a to na pozici: COUNTRY MANAGER - ELEKTROKOMPONENTY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení, motivace, hodnocení a kontrola 2 area sales manažerů
  • zodpovědnost za růst prodeje a plnění nastavených cílů
  • denní komunikace v anglickém jazyce
  • rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky a budování vztahů s novými
  • péče o distribuční partnery ve svěřeném regionu (východní Evropa)
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní báze)
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost v oblasti pasivních/elektromechanických komponentů - výhodou
  • velkou ochotu cestovat (cca 80% pracovní doby)
  • flexibilního člověka odolného vůči stresu

Co nabízíme?

  • silné zázemí zahraniční společnosti na trhu
  • 25 dní dovolené
  • 5 sickdays
  • bonusy za odpracované roky
  • firemní automobil
  • mobil, notebook
  • místo výkonu práce: ČR - Uherské Hradiště nebo Lanškroun, Polsko
  • svěřený region: východní Evropa