L4 Linux Support (55 -75 000 Kč)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete být součástí společnosti s víc jak stoletou zkušeností, která neusíná na vavřínech a určuje trendy v zařízeních pro malé podniky? Chcete poskytovat podporu L4 a být tak přemostěním mezi supportními týmy a vývojaří? Pošlete své CV teď a já se Vám ozvu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Fungovat jako most mezi L3 podporou a SW vývojáři
  • Pracovat na vylepšení platformy na základě ticketovacího systému
  • Předávat informace mezi týmy vývojařů a L3 support týmy
  • Přezkoumávání a vylepšování produktu, psaní dokumentace

Co požadujeme?

  • Pokročilá znalost Linux systému a Ubuntu
  • Znalost psaní Bash scriptů
  • Znalost síťových technologií a KVM nebo LXD
  • Komunikativní znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days, home office 2 dny do měsíce
  • Online předplacené vzdělávání
  • Relax-room, fotbálek, X-box, kávu na pracovišti

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.