PROJEKTOVÝ INŽENÝR - EKONOM

Jste analytický typ a máte praxi s cenotvorbou nabídek ve strojírenství? Zvládnete komunikovat se zahraničními kolegy v angličtině? Pokud se chcete stát členem týmu projektového řízení, neváhejte reagovat na tuto nabídku práce! PROJEKTOVÝ INŽENÝR - EKONOM

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa dat a podkladů pro projektovou nabídku
  • Kalkulace normočasů a sazby za strojní čas do nabídek
  • Analýza ziskovosti projektů
  • Spolupráce s kolegy všech zainteresovaných oddělení na projektech
  • Reportování finančnímu řediteli

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ekonomického nebo strojírenského zaměření
  • Středně pokročilou znalost AJ/NJ
  • Praxi s tvorbou cenových nabídek ve strojírenské firmě
  • Komunikativní osobnost, schopnost spolupráci
  • Ochotu účastnit se školení v zahraničí

Co nabízíme?

  • Příležitost být součástí rostoucí mezinárodní společnosti
  • Možnost vycestování v rámci koncernu
  • 5 týdnů dovolené, možnost i ve formě finančního bonusu
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu vzdělávání
  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj