VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete pracovat pro společnost, která Vás ocení a která obsazuje vyšší pozice pouze z vnitřních zdrojů? Hledáte uplatnění ve společnosti, která má jméno a která patří mezi nejlepší v oboru? Chcete trávit svůj pracovní den u zaměstnavatele, který dokáže ocenit Vaše nápady? Pak se Nám ozvěte ….. VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ

Pracovní náplň

  • Vyvíjet webové aplikace budeš v .NET a Javascriptu
  • Budeš mít možnost se podílet na zajímavých ale hlavně celosvětových projektech
  • Budeš se zabývat funkcionalitou produktu
  • Řešení problému ke spokojenosti zákazníka
  • Hlavně však budeš pracovat pro zaměstnavatele, který tě ocení

Co požadujeme?

  • Abys měl praxi s programováním v .NET
  • Rovněž je pro nás důležitá i lepší než základní znalost Javascript
  • Potřebujeme abys měl AJ minimálně na úrovni technické specifikace
  • Je pro nás důležité umět si stanovit priority a psát čitelný kód

Co nabízíme?

  • Pět týdnů standartní dovolené a bonusovou dovolenou – to aby sis řádně odpočinul
  • Jednou týdně můžeš dělat i z domu
  • Stravenky, aby si měl přísun energie
  • Multisport karta, aby si jen neseděl
  • Možnost účastnit se zajímavých konferencí a získat různé certifikace.
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.