SPECIALISTA ERP

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Disponujete praxí se zavedením a údržbou ERP systému? Chcete pracovat pro silnou společnost a podílet se právě na takové implementaci? Pak nám zašlete své CV.

Pracovní náplň

    • Podílení se na implementaci zcela nového ERP systému
    • Zodpovědnost za inovace a údržbu systému
    • Key user pro uživatele, včetně jejich školení
    • Monitoring provozu a řešení incidentů
    • Návrh funkční specifikace pro nové požadavky
    • Správa a implementace IS do dalších společností v rámci skupiny

Co požadujeme?

    • Praxe na obdobné pozici
    • Velmi dobrá znalost databází
    • Středně pokročilá znalost AJ (využití pro práci s dokumentací)
    • Samostatnost, pečlivost, analytické myšlení
    • Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

    • 25 dnů dovolené
    • Závodní stravování a stravenky
    • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
    • Odměny za zlepšovací návrhy
    • Příspěvek na sportovní/ volnočasové aktivity
    • Teambuildingy