SKLADOVÝ VEDOUCÍ

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Nebojíte se rozhodovat a nést za svá rozhodnutí odpovědnost? Práce je pro Vás důležitou součástí života nejen obživou? Máte zkušenosti z oblasti skladování a logistiky? Potom si nenechte proklouznout příležitost mezi prsty a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní výrobní firma sídlící v Hradci Králové příjme nového kolegu na pozici: SKLADOVÝ VEDOUCÍ

Pracovní náplň

  • řízení provozu skladu, nastavování procesů
  • příjem a výdej materiálu ze skladu
  • provádění inventur, odpovědnost za jejich správnost
  • organizace práce skladových pracovníků, vedení týmu
  • spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání – strojírenské nebo technické zaměření výhodou
  • zkušenosti z oblasti skladování a logistiky
  • praxe s vedením týmu
  • rozhodnou osobnost s jasným cílem
  • týmového hráče

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • bonusy (pololetní, vánoční)
  • 25 dní dovolené
  • další vzdělávání a rozvíjení znalostí
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Hradec Králové