PROJEKTOVÝ MANAŽER

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáte zajímavou práci v automotive? Orientujete se na řízení projektů a máte dobré technologické znalosti? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za rozjezd nových projektů do výroby
  • Koordinace činností pro zajištění dodržování termínů
  • Nastavení a úpravy pracovních prostupů
  • Organizace přípravy výroby
  • Vedení týmu pracovníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v řízení projektů alespoň 3 roky
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • Znalosti výrobních procesů a norem kvality

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní výrobní firmy
  • Možnost podílet se na zahraničních projektech
  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity
  • Pozici vhodnou pro muže a ženy
  • Lokalitu: Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.