VEDOUCÍ SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Jste člověk ze zkušeností v logistice a jste zároveň vůdčí osobností? Máte zkušenosti s řízením menší skupinky pracovníků skladu ve výrobní společnosti? Pak je Vám tato pozice šitá na míru!

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za řízení toku materiálu.
  • Správa doplňovacího cyklu pro zakoupené součástky.
  • Zajištění řádného skladování a dodávek materiálu.
  • Kontrola plnění rozpočtových požadavků.
  • Odpovědnost za BOZP.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického zaměření.
  • Pokročilou komunikativní znalost angličtiny.
  • Praxe na pozici vedoucího skladu či interní logistiky.
  • Zkušenosti s vedením týmu.
  • Znalosti z oblasti kvality a procesů zlepšování.

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů.
  • Týden dovolené navíc.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Vzdělávací a jazykové kurzy.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.

  • Místo výkonu práce: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.