REFERENT STAVEBNÍ LEGISLATIVY (28–30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání ve stavebnictví nebo právu? Máte příjemné vystupování a jednání s lidmi Vás těší? Pak jste ideálním kandidátem, proto neváhejte a ucházejte se u společnosti zabývající se odvětvím alternativních paliv o pozici: REFERENT STAVEBNÍ LEGISLATIVY (28–30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění stavebního povolení
  • Řešení každodenních situací
  • Jednání s vlastníky nemovitostí
  • Přítomnost u kolaudace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavebnictví nebo právo - výhodou
  • Orientace ve stavební legislativě
  • Příjemné vystupování a profesionální jednání
  • Ochotu jezdit na kolaudace

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí a dlouhodobé zaměstnání
  • Zajímavou práci s možností seberealizace
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.