CONROLLER SENIOR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti z oblasti controllingu výrobní společnosti? Hledáte příležitost, kde se můžete plně realizovat? Domluvíte se bez potíží anglicky? Je tu příležitost právě pro Vás!

Pracovní náplň

  • Kontrola finančních příjmů a výdajů.
  • Zhodnocení nákladů a efektivnosti investic.
  • Implementace costingové struktury.
  • Podílení se na tvorbě rozpočtu.
  • Reporting finanční situace společnosti.

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky.
  • SŠ/VŠ vzdělání z oboru ekonomie.
  • Pokročilou komunikativní znalost angličtiny.
  • Schopnost orientovat se v ERP systému.
  • Znalost tvorby kontingenčních tabulek.

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní multikulturní společnosti.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Týden dovolené navíc.
  • Zaměstnanecké příspěvky a další benefity.

  • Místo výkonu práce: Chomutov