VEDOUCÍ VÝROBY / VALAŠSKO

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti s vedením výroby? Jste technický typ a orientujete se v automatických systémech? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Stabilní výrobní společnosti v současnosti obsazuje pozici: VEDOUCÍ VÝROBY / VALAŠSKO

Pracovní náplň

  • organizace a plánování výroby
  • koordinace a přidělování pracovních úkolů
  • zefektivňování výrobních procesů
  • zpracovávání příslušné dokumentace
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro)
  • praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • zkušenosti s vedením lidí
  • znalost automatických systémů výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • dlouhodobou spolupráci a možnost seberealizace
  • práci v jednosměnném provoze
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost nástupu IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.