NÁKUPČÍ – LOGISTIK

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

Máte alespoň krátkodobou praxi v oblasti logistiky a hledáte změnu? Staňte se součástí našeho týmu mezinárodní společnosti. Stačí jen zaslat životopis! NÁKUPČÍ - LOGISTIK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola stavu zásob materiálu
  • Objednávání materiálu i ze zahraničí
  • Dohled nad dodáním v požadovaném množství a čase
  • Komunikace s dodavateli a jejich hodnocení
  • Zajištění dopravy
  • Vyhotovení potřebných inventur

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Alespoň rok praxi z oblasti logistiky
  • Schopnost domluvit se anglickým jazykem (především psaná podoba)
  • Týmovou spolupráci

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou práci
  • Práci s pružnou pracovní dobou
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat

  • Lokalita: Olomoucký kraj