MATERIÁLOVÝ/-VÁ ÚČETNÍ S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Víte, jak správně účtovat s materiálem a jinými zásobami? Anglický jazyk pro vás není problém? Chcete práci ve stabilní mezinárodní společnosti? Potom neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Nadnárodní společnost sídlící v Hradci Králové přijme do svého týmu nového kolegu na pozici: MATERIÁLOVÝ/-VÁ ÚČETNÍ S AJ

Pracovní náplň

  • kalkulace a změny předem stanovených nákladů
  • pravidelný reporting získaných údajů z prodeje
  • dohled nad inventurami skladů
  • příprava a vytváření analýz a projektů
  • účtování zásob a opravných položek

Co požadujeme?

  • min. VOŠ vzdělání v ekonomickém nebo finančním oboru
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s programem SAP
  • komunikativní a spolehlivou osobu odolnou vůči stresu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • zázemí mezinárodní společnosti

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.